Fi stockholms styrelse

Kontakta styrelsen: styrelsen@fistockholm.se

 
  Ordförande - Lisa Palm   lisa.palm@feministisktinitiativ.se

Ordförande - Lisa Palm
lisa.palm@feministisktinitiativ.se

  Ledamot - Sofia Bellucci   sofia.bellucci@feministisktinitiativ.se
  Sekreterare - Malin Ericson   malin.ericson@feministisktinitiativ.se

Sekreterare - Malin Ericson
malin.ericson@feministisktinitiativ.se

 
  Vice ordförande - Mia Modig   mia.modig@feministisktinitiativ.se

Vice ordförande - Mia Modig
mia.modig@feministisktinitiativ.se

  Ledamot - Tabesh Motazed Kivani   tabesh_motazed@hotmail.com

Ledamot - Tabesh Motazed Kivani
tabesh_motazed@hotmail.com

 
  Ansvarig arbetsrättsliga frågor - Teresa Tot  t eresa.tot@feministisktinitiativ.se

Ansvarig arbetsrättsliga frågor - Teresa Tot
teresa.tot@feministisktinitiativ.se

  Kassör - Viking Lindberg   viking.lindberg@feministisktinitiativ.se
  Ledamot - Amanda Wickberg   amanda.wickberg@feministisktinitiativ.se